Green Oval on kindel partner Teie Land Roveri ja Range Roveri jaoks sobilike varuosade ning lisavarustuse hankimisel, olles otse mitme tuntud kaubamärgi maaletooja. Aitame leida teile vajaliku osa auto tootmisaastast sõltumata.

Lisaks Land Rover-itele  saame aidata ka Santana ning Iveco Massif maastikuautode omanikke nii vajalike varuosade, lisavarustuse kui remonttöödega.

Oleme Eurospare kaubamärgi all turustatavate Land Roveri varuosade ja BWI Group vedrustussüsteemide ja komponentide ametlik distribuutor ja mitmete teiste tunnustatud kaubamärkide volitatud edasimüüja.   

   

VARUOSAD JA LISAVARUSTUS

KONSULTATSIOONID

Kasutatud Land Roverit valides anname kasulikke nõuandeid õige valiku tegemiseks. Aitame valida suure hulga Land Roveri ja Range Rover-i mudelite hulgast just Teile sobiliku ning aitame anda ka esmase hinnangu läbi ülevaatuse ja diagnostika juba välja valitud sõidukile.
Koostöös partnerettevõtetega teostame ka sõidukite ostueelset kontrolli.

KOOLITUS

Pakume maastikusõidu koolitusi nii teoreetilise kui praktilise õppena, et suudaksite oma maastikuautot oskuslikult talitseda ja tunda tema omamise üle uhkust igas olukorras.

Teooria:
1)Ohutustehnika – õiged sõiduvõtted ning ohutusvarustuse kasutamine, Lisavarustuse ning pagasi kinnitamine ja paigutamine, ohutu Hi-liftimine ( latt-tungrauaga tõstmine), ohutu vintsimine,  ohutu pukseerimine, kineetilise köie kasutamine jne. Maastikusõidu võtted
2)Oma auto kõigi funktsioonide ja võimaluste tundma õppimine
3)Õiged sõiduvõtted erinevates maastikutingimustes

Praktika:
1)Õiged ja ohutud Hi-liftimise ( latt-tungrauaga tõstmise), vintsimise, pukseerimise,  kineetilise köie kasutamise jne võtted.
2)Enda auto võimaluste tundma õppimine reaalsetes tingimustes ning auto gabariitide tunnetamine.
3)Praktiline sõidukoolitus erinevates maastikutingimustes ning ohutusvarustuse kasutamine.

Koolitusi pakume nii individuaalõppena, kui gruppidele ning kahes versioonis:
*Alg- ehk baaskoolitus
*Täiendkoolitus

AJAVIITE-JA FIRMAÜRITUSED

Korraldame ka ajaviite- ja firmaüritusi, kus pakume võimalust maastikuautoga kaunist kodumaad avastada või veeta mõnus päev looduses seigeldes.
Koostöös heade partneritega korraldame nii temaatilisi kui ka põnevaid ajaviiteüritusi ja maasturiseiklusi. Soovikorral koos toitlustuse ja ööbimisega.