Green Oval on kindel partner Teie Land Roveri ja Range Roveri jaoks sobilike varuosade ning lisavarustuse hankimisel, olles otse mitme tuntud kaubamärgi maaletooja ja edasimüüja.
Aitame leida teile vajaliku osa auto tootmisaastast sõltumata.

Oleme fokuseerunud eelkõige vanematele Land Rover ja Range Rover mudelitele, kuid pakume kõike vajalikku ka kaasaegsete sõidukite omanikele.   

Lisaks Land Rover-itele  saame aidata ka Santana ning Iveco Massif maastikuautode omanikke nii vajalike varuosade, lisavarustuse kui remonttöödega.

Oleme Santana ning Iveco Massif originaal varuosade ametlikuks distribuutoriks Soomes, Rootsis ning Baltimaades.

VARUOSAD JA LISAVARUSTUS

KONSULTATSIOONID

HOOLDUS; REMONT JA ÜMBEREHITUSED

Kasutatud Land Roverit valides anname kasulikke nõuandeid õige valiku tegemiseks.

Aitame valida suure hulga Land Roveri ja Range Rover-i mudelite hulgast just Teile sobiliku ning aitame anda ka esmase hinnangu läbi ülevaatuse ja diagnostika juba välja valitud sõidukile.

Koostöös partnerettevõtetega teostame ka sõidukite ostueelset kontrolli.

Kirg klassikaliste maastikuautode vastu ja rohkem, kui 10 aasta pikkune kogemus ümberehitus- ja taastamisprojektide koostamisel ning elluviimisel võimaldab pakkuda nende fantastiliste sõidukite elukaare pikendamiseks kapitaal- ja taastusremonti ning restaureerimist.
Loomulikult pakume neile sõidukitele ka igapäevast hooldust ja remonti.

KOOLITUS

Pakume maastikusõidu koolitusi nii teoreetilise kui praktilise õppena, et suudaksite oma maastikuautot oskuslikult talitseda ja tunda tema omamise üle uhkust igas olukorras.

Teooria:
1)Ohutustehnika – õiged sõiduvõtted ning ohutusvarustuse kasutamine. Lisavarustuse ning pagasi kinnitamine ja paigutamine, ohutu Hi-liftimine ( latt-tungrauaga tõstmine), ohutu vintsimine,  ohutu pukseerimine, kineetilise köie kasutamine jne. Maastikusõidu võtted
2)Oma auto kõigi funktsioonide ja võimaluste tundma õppimine
3)Õiged sõiduvõtted erinevates maastikutingimustes

Praktika:
1)Õiged ja ohutud Hi-liftimise ( latt-tungrauaga tõstmise), vintsimise, pukseerimise,  kineetilise köie kasutamise jne võtted.
2)Enda auto võimaluste tundma õppimine reaalsetes tingimustes ning auto gabariitide tunnetamine.
3)Praktiline sõidukoolitus erinevates maastikutingimustes ning ohutusvarustuse kasutamine.

Koolitusi pakume nii individuaalõppena, kui gruppidele ning kahes versioonis:
*Alg- ehk baaskoolitus
*Täiendkoolitus

AJAVIITE-JA FIRMAÜRITUSED

Korraldame ka ajaviite- ja firmaüritusi, kus pakume võimalust maastikuautoga kaunist kodumaad avastada või veeta mõnus päev looduses seigeldes.
Koostöös heade partneritega korraldame nii temaatilisi kui ka põnevaid ajaviiteüritusi ja maasturiseiklusi. Soovikorral koos toitlustuse ja ööbimisega.