OÜ Green Oval on asutatud 2003. aastal, kuid  kogemused Land Rover maastikuautodega ulatuvad aastasse 1996.

Green Oval annab teie käsutusse aastakümnetega talletatud kogemused ja teadmised ning omandatud oskused, et olla parim partner Teie Land Rover või Range Rover maasturile.

Kirg klassikaliste maastikuautode vastu ja 10 aasta pikkune kogemus projektide koostamisel ning elluviimisel võimaldab pakkuda nende fantastiliste sõidukite elukaare pikendamiseks kapitaal- ja taastusremonti ning restaureerimist.

Lisaks Land Rover-itele  saame aidata ka Santana ning Iveco Massif maastikuautode omanikke nii vajalike varuosade, lisavarustuse kui remonttöödega, olles originaalvaruosade volitatud maaletooja.
 

Kasutatud Land Roverit valides anname kasulikke nõuandeid õige valiku tegemiseks. Aitame valida suure hulga Land Roveri ja Range Rover-i mudelite hulgast just Teile sobiliku ning aitame anda ka esmase hinnangu läbi ülevaatuse ja diagnostika juba välja valitud sõidukile.


Loomulikult on Green Oval kindel partner Teie Land Roveri ja Range Roveri ning Snatana PS-10 ja Iveco Massif jaoks sobilike varuosade ning lisavarustuse hankimisel, olles otse mitme tuntud kaubamärgi maaletooja.

 Aitame leida teile vajaliku osa auto tootmisaastast sõltumata.

Pakume maastikusõidu koolitusi nii teoreetilise kui praktilise õppena, et suudaksite oma maastikuautot oskuslikult talitseda ja tunda tema omamise üle uhkust igas olukorras.


Korraldame ka ajaviite- ja firmaüritusi, kus pakume võimalust maastikuautoga kaunist kodumaad avastada või veeta mõnus päev looduses seigeldes.

FIRMAST